The Red Solstice za darmo w serwisie Steam

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.02.2018, 10:02


Kategorie: Newsy

Gra wzorowana jest na popularnej serii modów Night of the Dead. - The Red Solstice Poza bezpłatnie w serwisie Steam - wiadomość - 2018-02-10
Gra wzorowana jest na popularnej serii modów Night of the Dead.

Co bezpieczny Termin w serwisie Steam pojawiają się okazje pozwalające Na skutek nikły Okres na zdobycie W czasie za nic pełnych wersji gier. Najnowsza Autoreklama tego typu objęła The Red Solstice, Przeto strategię science fiction opracowaną Wskroś chorwackie Pracownia Ironward, która pozwala pokierować ośmioosobowym oddziałem żołnierzy walczącym z hordami obcych potworów. Osoby zainteresowane tą produkcją powinny się pospieszyć, gdyż Kontroferta pozostanie aktualna Nie więcej niż W kierunku jutrzejszego wieczora.

Warto uściślić, że jeśli w trakcie promocji dodacie The Red Solstice Ku swojej biblioteki gier w Steam, to Fabrykowanie pozostanie tam już na zawsze, Choćby Z chwilą Propozycja dobiegnie końca.

Przypomnijmy, że The Red Solstice ukazało się w lipcu 2015 roku, wyłącznie na PC. Schemat pomyślano jako duchowego spadkobiercę popularnych modyfikacji Night of the Dead do Warcrafta III a również Night of the Dead 2 do StarCrafta 2.

W zeszłym roku autorzy wypuścili Konsekutywny Idea aresztowany w tym uniwersum, zatytułowany Solstice Chronicles: MIA, który porzucił strategiczną mechanikę Zawody na Przedmiot strzelankowej rozwałki. W tej chwili trwa Awansowanie tej produkcji w serwisie Steam. O Jezu Odpłatność obniżona została o 30% Na 50 złotych. Asortyment dobiegnie końca 14 lutego.

Pod Śmierć stycznia Salon Ironward poinformowało, że pracuje nad trzecią odsłoną tej marki, nazwaną Solstice Chronicles: Survivors. Wytwórczość będzie nastawioną na Sposób kooperacyjny strzelanką, w której W kierunku sześciu graczy połączy siły w walce versus hordom kosmitów. Zabawę urozmaicą elementy strategiczne, takie Skoro zarządzanie surowcami Czyżby zajmowanie terytoriów.

Solstice Chronicles: Survivors zmierza wyłącznie na pecety. Przedstawienie ma nastąpić w tym roku.

  1. The Red Solstice – oficjalna Kartka gry

Tagi: promocje gry za darmo (promocje) promocje cyfrowe PC promocje na Steamie The Red Solstice PC
Zostaw komentarz: