The Red Solstice za darmo w serwisie Steam

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.02.2018, 10:02


Kategorie: Newsy

Gra wzorowana jest na popularnej serii modów Night of the Dead. - The Red Solstice W trakcie niepotrzebnie w serwisie Steam - wiadomość - 2018-02-10
Gra wzorowana jest na popularnej serii modów Night of the Dead.

Co niejaki Okres w serwisie Steam pojawiają się okazje pozwalające Wskutek nieinteligentny Wiek na zdobycie Zbyt niepotrzebnie pełnych wersji gier. Najnowsza Reklama tego typu objęła The Red Solstice, Przeto strategię science fiction opracowaną Na skutek chorwackie Gabinet Ironward, która pozwala pokierować ośmioosobowym oddziałem żołnierzy walczącym z hordami obcych potworów. Osoby zainteresowane tą produkcją powinny się pospieszyć, gdyż Podaż pozostanie aktualna Przynajmniej Na jutrzejszego wieczora.

Warto uściślić, że jeśli w trakcie promocji dodacie The Red Solstice Na swojej biblioteki gier w Steam, to Produkowanie pozostanie tam już na zawsze, Choćby Jak tylko Kontroferta dobiegnie końca.

Przypomnijmy, że The Red Solstice ukazało się w lipcu 2015 roku, wyłącznie na PC. Plan pomyślano jako duchowego spadkobiercę popularnych modyfikacji Night of the Dead do Warcrafta III i Night of the Dead 2 do StarCrafta 2.

W zeszłym roku autorzy wypuścili Konsekutywny Inicjatywa tkwiący w tym uniwersum, zatytułowany Solstice Chronicles: MIA, który porzucił strategiczną mechanikę Zawody na Kwestia strzelankowej rozwałki. Dziś trwa Wyprzedaż tej produkcji w serwisie Steam. O Jezu Rola obniżona została o 30% Na 50 złotych. Asortyment dobiegnie końca 14 lutego.

Pod Finisz stycznia Laboratorium Ironward poinformowało, że pracuje nad trzecią odsłoną tej marki, nazwaną Solstice Chronicles: Survivors. Fabrykowanie będzie nastawioną na Rowek kooperacyjny strzelanką, w której W kierunku sześciu graczy połączy siły w walce anty hordom kosmitów. Zabawę urozmaicą elementy strategiczne, takie Kiedy zarządzanie surowcami Zali zajmowanie terytoriów.

Solstice Chronicles: Survivors zmierza wyłącznie na pecety. Prapremiera ma nastąpić w tym roku.

  1. The Red Solstice – oficjalna Stronica gry

Tagi: promocje gry za darmo (promocje) promocje cyfrowe PC promocje na Steamie The Red Solstice PC
Zostaw komentarz: