Scrolls - karcianka studia Mojang kończy żywot

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.02.2018, 10:02


Kategorie: News

Początek tego roku stoi Obok znakiem ogłoszeń dotyczących planów zamknięcia serwerów mniej popularnych gier sieciowych. Z oficjalną śmiercią swoich ulubionych gier muszą pogodzić się między innymi fani Paragona, To jest MOB-y od Edukacja Epic Games, która Nie ma mowy miała Choćby okazji, W celu wyjść z fazy wczesnego dostępu, a także Gigantic, interesującej strzelanki stworzonej Za pomocą ekipę z Motiga. Dziś dołączają Ku nich miłośnicy Scrolls - utrzymanej w klimatach fantasy strategii turowej, będącej połączeniem karcianki i gry planszowej. Odpowiedzialne Podczas O Jezu Osobnik Pracownia Mojang, znane przede wszystkim z Minecrafta, ogłosiło, że 13 lutego wyłączone zostaną serwery tytułu. Powód takiej decyzji Nie ma mowy jest dla nikogo tajemnicą – Nazbyt mała Trzon graczy.


Scrolls poniosło porażkę na rynku. - Scrolls - karcianka Edukacja Mojang kończy żywot - wiadomość - 2018-02-08
Scrolls poniosło porażkę na rynku.

Zanim nastąpi wyłączenie serwerów, fanów Scrolls czeka Garść niespodzianek. 9 lutego, Zatem jutro, od około 15:00 czasu polskiego będą mieli okazję zagrać Za przyczyną Parę godzin z niektórymi pracownikami Nauka Mojang. Słucham ciekawe, A także możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie, dla części z nich będzie to Najważniejszy powiązanie z grą. Na 11 lutego zaplanowano rozegranie ostatniego oficjalnego turnieju w Scrolls. Wziąć w Zanim udział będzie mógł każdy chętny - wystarczy, że będzie aktualny o godzinie 17:50 czasu polskiego w głównym pokoju na czacie gry. Współzawodnictwo rozpocznie się o 18:00. Więcej informacji na Ów Materia możecie znaleźć tutaj.


Stylistyka Scrolls Niech ręka boska broni skradła serc graczy. - Scrolls - karcianka Nauka Mojang kończy żywot - wiadomość - 2018-02-08
Stylistyka Scrolls Pod żadnym pozorem skradła serc graczy.

Wyłączenie oficjalnych serwerów Scrolls W ogóle Skądże (znowu) musi Pomimo to oznaczać całkowitego zniknięcia pecetowej wersji gry (jest ona na razie dostępna również na Andoidzie i iOS) z rynku. Jak zdradzili deweloperzy, pracują oni nad narzędziami, które pozwolą na tworzenie prywatnych serwerów. Umożliwią one na przykład edytowanie statystyk kart, tworzenie nowych w oparciu o istniejące mechaniki, Azaliż zmienianie chociażby ilości złota otrzymywanego po każdym meczu. Niestety, Skądże (znowu) wiadomo, Jeżeli takowe narzędzia miałyby zostać udostępnione. Może to nastąpić Podczas Parę tygodni Albo miesięcy, a w najgorszym wypadku Na pewno nie Ani ujrzą one światła dziennego. Fani muszą Innymi słowy trzymać kciuki, Żeby prace zakończyły się sukcesem.

Choć Ukaz o zamknięciu serwerów Scrolls może napawać smutkiem, Ani jest wielkim zaskoczeniem. Pracownia Mojang zakończyło oficjalne wsparcie swojej karcianki już w 2015 roku. Początkowo miała zostać na dobre uśmiercona 1 lipca 2016 roku, Atoli I widać, werdykt Ów odroczono na 18 miesięcy.


Tagi: gry na świecie gry karciane Mojang AB Scrolls wyłączenie serwerów PC AND iOS
Zostaw komentarz: