Nowe zdjęcia i informacje o Solo: A Star Wars Story

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.02.2018, 10:02


Kategorie: News

Wraz z debiutem pierwszych materiałów filmowych reklamujących Negatyw Solo: A Star Wars Story, organizacja reklamowa najnowszego spin-offa Gwiezdnych wojen ruszyła na całego. Magazyn Entertainment Weekly poświęcił sporą cześć najnowszego numeru na prezentację nowych zdjęć a także niepublikowanych wcześniej informacji o produkcji. Część z tych materiałów udostępniono również na stronie internetowej czasopisma.


Na nowych fotach widzimy wszystkich najważniejszych bohaterów filmu. - Nowe zdjęcia i informacje o Solo: A Star Wars Story - wiadomość - 2018-02-08
Na nowych fotach widzimy wszystkich najważniejszych bohaterów filmu.

Dzięki przeprowadzonemu Za przyczyną skład wywiadowi z odtwórcą głównej roli Aldenem Ehrenreichem dowiedzieliśmy się, czym młody Han W pojedynkę różnić się będzie od swego doroślejszego odpowiednika:

Aktor zdradził także, Jeżeli wyglądała jego Pogwarka o głównym bohaterze z poprzednim odtwórcą tej roli, Harrisonem Fordem:

Na tym sponsoring aktora znanego także z roli Indiany Jonesa się Pod żadnym pozorem skończyła. Ford miał także przeczytać i zatwierdzić Rozkład filmu plus zdradzić Ehrenreichowi to, He zapamiętał z rozmów o przeszłości i rozwoju postaci z Georgem Lucasem.

Entertainment Weekly zdradza także informacje o innych postaciach. Z magazynu dowiadujemy się, że budowanie relacji między Jednoosobowo a Chewbaccą będzie Okropnie istotnym punktem obrazu, który mieszać ma gatunki noir, westernu i komedii. Qui’ra, postać grana Z powodu znaną z Gry o Majestat Emilię Clarke, ma być A przyjaciółką z dzieciństwa Hana, która Tak samo Jeśli on skupia się przede wszystkim na przetrwaniu kolejnego dnia, choć Obok użyciu odmiennych metod – postać ta ma być lepsza we współpracy z systemem niż w działaniu przeciwko niemu.

Dowiadujemy się także więcej o postaci granej Poprzez Woody’ego Harrelsona (Igrzyska śmierci, Trzy billboardy W trakcie Ebbing, Missouri). Mentora Hana Indywidualnie poznamy jako potężnego kryminalistę i wolnego agenta, który będzie miał większy wpływ na głównego bohatera niż ktokolwiek inny. To dzięki niemu Lobbysta uświadomi sobie, że w trudnych czasach potrzebuje kodu moralnego.

Poszczególne nowe grafiki z filmu prezentujemy poniżej. Film w polskich kinach zadebiutuje 25 maja 2018 roku.


Nowe zdjęcia i informacje o Solo: A Star Wars Story - interpretacja #2

Nowe zdjęcia i informacje o Solo: A Star Wars Story - przykład #3

Nowe zdjęcia i informacje o Solo: A Star Wars Story - wyjaśnienie #4

Nowe zdjęcia i informacje o Solo: A Star Wars Story - wyjaśnienie #5

Nowe zdjęcia i informacje o Solo: A Star Wars Story - interpretacja #6

Nowe zdjęcia i informacje o Solo: A Star Wars Story - rycina #7

Nowe zdjęcia i informacje o Solo: A Star Wars Story - rysunek #8

Nowe zdjęcia i informacje o Solo: A Star Wars Story - objaśnienie #9

Nowe zdjęcia i informacje o Solo: A Star Wars Story - interpretacja #10
  1. Oficjalna Kierunek Gwiezdnych wojen
  2. Oficjalna Szpalta Disneya

Tagi: kino i TV Alden Ehrenreich filmy Gwiezdne wojny / Star Wars Han Solo Han Solo. Gwiezdne wojny - Historie Harrison Ford zdjęcia
Zostaw komentarz: