Metro Exodus - ogromne poziomy, struktura kampanii i inne konkrety

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.02.2018, 08:02


Kategorie: Najnowsze

Gra ma się ukazać w tym roku - Metro Diaspora - ogromne poziomy, Architektura kampanii i inne konkrety - wiadomość - 2018-02-08
Gra ma się ukazać w tym roku

Metro Exodus zapowiada się na jedną z najciekawszych strzelanek tego roku, Więc z zaciekawieniem wypatrujemy nowych informacji na Wątek tego projektu. Najnowszy zestaw konkretów przyniósł artykuł opublikowany w magazynie Game Informer.

Rozgrywka

Gra ma zaoferować O wiele więcej typów przeciwników niż poprzednie odsłony, a Niejeden z nich będzie przypisanych Ku konkretnych regionów Bądź pór roku. W walce z nimi skorzystamy z bogatego arsenału i każdy z podstawowych typów broni będzie można wzbogacić Najintensywniej pięcioma modyfikacjami. Skądże (znowu) zabraknie także opcji chowania uzbrojenia, Byle zasygnalizować postaciom niezależnym, że Jeszcze czego zamierzamy zrobić im krzywdy.

Kampania składać się będzie z serii dużych sandboksowych poziomów. O ile największa otwarta przestrzeń w Metro: Last Light miała 111 na 200 metrów, Rozumie się w Metro Exodus zwiedzimy tereny o powierzchni Ku czterech kilometrów kwadratowych. Przemierzanie tych przestrzeni ułatwi obecność różnorodnych pojazdów.

Poza głównym wątkiem fabularnym Trik zaoferuje również Cały szereg opcjonalnych zadań pobocznych, a cała Wyprawa wojenna rozegra się na przestrzeni roku. Ponadto autorzy chwalą się, że Zasadniczo przebudowali mechanizmy skradankowe, Dobrze Żeby były ciekawsze i bardziej wymagające. Ponadto pożegnamy ekonomię bazującą na nabojach jako walucie, choć Wykluczone Rzecz jasna dokładnie czym zostanie to zastąpione. Wiemy W czasie to, że Niemało czasu spędzimy szukając przedmiotów, które będą mogły zostać przerobione na odpowiedni ekwipunek.

Warstwa techniczna gry

Wśród ujawnionych konkretów pojawiło się również Garść dotyczących technicznej strony gry. Dowiedzieliśmy się, że w przypadku wersji na Xboksa One X twórcy celują w rozdzielczość 4K z efektem HDR. Co więcej Metro Exodus ma posiadać zaawansowaną sztuczną inteligencję kontrolującą reakcja zwierząt na mapach i Architektura pogodowy. Również scenki przerywnikowe powinny prezentować się ładniej, gdyż W ich tworzenia autorzy zrobili użytek z techniki motion-capture W kierunku odwzorowania mimiki aktorów. Co więcej Motor zaoferuje ulepszone oświetlenie wykorzystujące technologię PBR (Physics-based rendering) Ku zwiększenia realizmu tego, I światło podróżuje Za przyczyną otoczenie.

Przypomnijmy, że Metro Wychodźstwo zmierza na pecety a także konsole Xbox One i PlayStation 4. Prapremiera ma nastąpić jesienią tego roku.

  1. Oficjalna Szpalta gry
  2. Metro Wychodźstwo – Abc wiedzy

Tagi: gry na świecie 4A Games Deep Silver / Koch Media Game Informer Metro Exodus strzelanki FPP (FPS) PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: