Epic przestrzega graczy, by zmienili hasła w Fortnite i Paragon

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.02.2018, 10:02


Kategorie: Newsy

Oszuści wzięli na dativus gry Epic Games. - Epic przestrzega graczy, Aby zmienili hasła w Fortnite i Dowód wpłaty/zapłaty - wiadomość - 2018-02-08
Oszuści wzięli na datiwus gry Epic Games.

Studio Epic Games przestrzega przed hakerami. Spółka zachęca graczy bawiących się w stworzone Wskroś nią strzelanki – popularne Fortnite, a także oczekujące na wyłączenie serwerów Paragon – Żeby zmienili swoje hasła. Powodem jest powiększająca się w ostatnim czasie (i Być może całkiem spora, Jeśli zdecydowano się na Wariacja w tej sprawie oświadczenia) Krąg osób narzekających na to, że na ich Rachunek zalogowała się nieuprawniona W stronę tego Osobnik trzecia. Oszuści dokonują Koło tym niechcianych zakupów.

Warto odnotować, że zdaniem zespołu społecznościowego Epic Games, Zagadka leży po stronie użytkowników – serwery firmy Wykluczone zostały zhakowane. Zagrożone mogą być przede wszystkim osoby korzystające z tego samego hasła w przypadku różnych stron Bądź usług. Jeśli się martwicie, zalecamy skorzystanie ze strony pokroju HaveIBeenPwned i sprawdzenie, Czyż wasze Rekordy logowania Skądże (znowu) pojawiły się w tzw. hakerskich „data dumpach” (terminem tym określa się duże ilości danych przesyłane z jednego miejsca w drugie). Z pewnością Skądże (znowu) zaszkodzi też prewencyjna Modyfikacja hasła konta Epic Games, Choćby jeśli Jeszcze czego było w ostatnim czasie aktywne.

Przypominamy również, że używanie tych samych danych logowania w różnych miejscach Niech ręka boska broni jest najlepszym pomysłem – to proszenie się o kłopoty, w dodatku zupełnie niepotrzebne, bo na rynku istnieją bezpłatne aplikacje (pokroju np. stworzonego Wskutek firmę Intel True Key), które pozwalają w hedonistyczny i niezagrożony sposób zarządzać swoimi hasłami.

  1. Epic Games – Stroniczka główna

Tagi: gry na świecie Epic Games Fortnite Fortnite: Battle Royale hakerzy kradzieże i wycieki danych Paragon PC
Zostaw komentarz: