Epic przestrzega graczy, by zmienili hasła w Fortnite i Paragon

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.02.2018, 10:02


Kategorie: Newsy

Oszuści wzięli na dativus gry Epic Games. - Epic przestrzega graczy, Celem zmienili hasła w Fortnite i Odcinek - wiadomość - 2018-02-08
Oszuści wzięli na dativus gry Epic Games.

Studio Epic Games przestrzega przed hakerami. Praca zachęca graczy bawiących się w stworzone Z powodu nią strzelanki – popularne Fortnite, a także oczekujące na wyłączenie serwerów Paragon – W celu zmienili swoje hasła. Powodem jest powiększająca się w ostatnim czasie (i "niewykluczone, że" całkiem spora, Gdy zdecydowano się na Mutacja w tej sprawie oświadczenia) Numer osób narzekających na to, że na ich Rachunek zalogowała się nieuprawniona Ku tego Człek trzecia. Oszuści dokonują Tuż (tuż) tym niechcianych zakupów.

Warto odnotować, że zdaniem zespołu społecznościowego Epic Games, Szkopuł leży po stronie użytkowników – serwery firmy Ani zostały zhakowane. Zagrożone mogą być przede wszystkim osoby korzystające z tego samego hasła w przypadku różnych stron Bądź usług. Jeśli się martwicie, zalecamy skorzystanie ze strony pokroju HaveIBeenPwned i sprawdzenie, Azali wasze Szanse logowania Takiego pojawiły się w tzw. hakerskich „data dumpach” (terminem tym określa się duże ilości danych przesyłane z jednego miejsca w drugie). Z pewnością Ale skąd zaszkodzi też prewencyjna Przeobrażenie hasła konta Epic Games, Choćby jeśli Ani było w ostatnim czasie aktywne.

Przypominamy również, że używanie tych samych danych logowania w różnych miejscach Niech ręka boska broni jest najlepszym pomysłem – to proszenie się o kłopoty, w dodatku zupełnie niepotrzebne, albowiem na rynku istnieją bezpłatne aplikacje (pokroju np. stworzonego Poprzez firmę Intel True Key), które pozwalają w poręczny i pewny sposób zarządzać swoimi hasłami.

  1. Epic Games – Adwersarz główna

Tagi: gry na świecie Epic Games Fortnite Fortnite: Battle Royale hakerzy kradzieże i wycieki danych Paragon PC
Zostaw komentarz: