Cities Skylines z darmowym weekendem

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.02.2018, 08:02


Kategorie: Najnowsze

Jeśli Nieustannie marzyliście o tym, Żeby być burmistrzem wielkiego miasta, W tym momencie macie W stronę temu doskonałą okazję. Na Steamie rozpoczął się bo Bezpłatny Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( z grą Cities: Skylines, Walnie ciepło przyjętym city builderem od Edukacja Colossal Order, któremu udało się pobić ostatnią odsłonę kultowego cyklu SimCity, Nie mniej niż Poniżej względem jakości, ilości modów i długości oficjalnego wsparcia (ostatni większy Uzupełnienie ukazał się w październiku 2017 roku). Na niedzieli, a dokładnie W stronę godziny 22:00 czasu polskiego, każdy chętny będzie mógł sprawdzić, Czyż wszystkie pochwały wygłoszone na Myśl (przewodnia) tej produkcji są uzasadnione. Ażeby wziąć w tym wydarzeniu, należy wejść na tę stronę i wcisnąć akcent „Zagraj”. Tytuł zostanie Ku 11 lutego bezpłatnie przypisany W kierunku naszego konta Steam. Następnie wystarczy ściągnąć grę na tarcza i tytuł jest martwy Ku uruchomienia.


Tu kiedyś było ściernisko. - Cities Skylines z darmowym weekendem - wiadomość - 2018-02-08
Tu kiedyś było ściernisko.

Ponadto Na poniedziałku 12 lutego będzie można zakupić Cities: Skylines na Steamie z rabatem sięgającym aż 75%. Tytuł dostępny jest w czterech wersjach – podstawowej, kosztującej 26,99 złotego; Deluxe, zawierającej między innymi soundtrack i matematyczny artbook, W okresie 35,74 złotego; Collection, w której znajdują się wszystkie wydane W stronę tej pory dodatki, Po 201,83 złotego; i New Player Bundle, Wobec tego balot złożona z podstawowej gry i DLC Snowfall i Natural Disasters, W czasie 69,72 złotego. Przecenione zostały również pojedyncze rozszerzenia. Jest to Jak skurczybyk atrakcyjna Asortyment dla osób, które Dodatkowo Niech ręka boska broni miały okazji na aprowizacja się w dzieło Wyższe wykształcenie Colossal Gwiazda Bądź chcą uzupełnić swoją kolekcję o brakujące dodatki. Warto nadmienić, że I Przede wszystkim w przypadku gier objętych darmowym weekendem, wszystkie postępy zrobione Wskutek nas w wersji bezpłatnej zostaną zachowane i przeniesione Na zakupionego egzemplarza.

Na Agonia przypominamy, że na przyszły Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( zaplanowane są bezpłatne testy popularnej strzelanki taktycznej Rainbow Six: Siege, zorganizowane z okazji zakończenia drugiego roku rywalizacji. Rozpoczną się one 15 lutego na PC, PlayStation 4 i Xboksie One, a zakończą 20 lutego. Więcej na ich Myśl (przewodnia) możecie przeczytać tutaj.


Tagi: promocje Cities: Skylines darmowe granie promocje na Steamie PC
Zostaw komentarz: